Planning 2022 1e helft

Bijeenkomsten

19 januari
bedrijfspresentatie: Karin Leenders
5-minutentraining: Richard Snippe

2 februari
bedrijfspresentatie: Patrick Prickartz
5-minutentraining: Tony v.d. Berg

16 februari
bedrijfspresentatie: Guido Bogert
5-minutentraining: Jochem Westerweel

9 maart
bedrijfspresentatie: Tony v.d. Berg
5-minutentraining: Saskia Vreeman

23 maart
bedrijfspresentatie: Henk de Jong
5-minutentraining: Patrick Prickartz

6 april
bedrijfspresentatie: Sallie Yardim
5-minutentraining: Jhon Tiehuis

20 april
bedrijfspresentatie: Marko Koops
5-minutentraining: Gerben Kemerink op Schiphorst

Testperiode nieuw concept:

11 mei regulier
5-minutentraining: Henk de Jong
Gasten welkom voor 1e of 2e bezoek

19 mei Bedrijfsbezoek Sterrenwacht Cosmos Aanmelden?

25 mei bedrijfspresentatie
bedrijfspresentatie: Erik Boll
Gasten welkom voor 2e of 3e bezoek

8 juni regulier
5-minutentraining: Marko Koops
Gasten welkom voor 1e of 2e bezoek

22 juni bedrijfspresentatie
bedrijfspresentatie: Ingrid Wolters, ZAZ Welzijn
Gasten welkom voor 2e of 3e bezoek

6 juli regulier
5-minutentraining: Guido Bogert
Gasten welkom voor 1e of 2e bezoek

20 juli bedrijfspresentatie
bedrijfspresentatie: Richard Snippe, Snippe elektrotechniek
Gasten welkom voor 2e of 3e bezoek

Planning 2022 2e helft

Bijeenkomsten

24 augustus
Informele bijeenkomst

7 september
Erik Boll 5-min training en iedereen 3 min pitch

21 september
Richard Snippe 30 min bedrijfspresentatie en speeddate

Donderdag 29 september TON Bedrijfsbezoek CIREX
Rondleiding vanaf 15:30 bij CIREX Almelo
Daarna hapje eten en drinken bij KIR in Borne

5 oktober
Sallie Yardim 5-min training en iedereen 3 min pitch

26 oktober
Saskia Vreeman 30 min bedrijfspresentatie en speeddate

9 november
Karin Leenders 5-min training en iedereen 3 min pitch

Donderdag 17 november TON uitje Locatie/tijd/activiteit volgt

23 november
Jochem Westerweel 30 min bedrijfspresentatie en speeddate

7 december
Patrick Prickartz 5-min training en iedereen 3 min pitch

21 december
Gerben Kemerink op Schiphorst 30 min bedrijfspresentatie en Kerst
Speeddate

maillijst

frank@zazwelzijn.nl, Christine Klaren <christine@dehypotheekmakelaar.com>, Saskia Vreeman – Saskia Vreeman Makelaar 4You <saskia@saskiavreeman.nl>, Snippe Elektrotechniek <info@snippe.eu>, luc@autoleasetwente.nl, Gerben Kemerink op Schiphorst <kemerinkopschiphorst@danielshuisman.nl>, Tony van den Berg <vandenberg@centrumadvocaten.nl>, Karin Leenders – Aparthotel Delden <karin.leenders@aparthoteldelden.nl>, Cateringservice <info@deruijter-cateringservice.nl>, Patrick Privé <patrick@veldhuis-schoonmaak.nl>, jose punt <info@goudenlaantje.nl>, Marko Koops | A&L Accountants <m.koops@al-accountants.nl>, Info Guido Bogert <info@guidobogert.nl>, Henk de Jong <h.dejong@bouwbedrijf-dejong.nl>, Jhon Tiehuis <j.tiehuis@ariane.nl>, “Jochem@iemagoo” <jochem@iemagoo.nl>